
Moin Moin,
Protože se stále objevují požadavky, že FileMaker Pro postrádá funkce, obracím se na všechny, kteří chtějí používat vývojářské funkce s FileMakerem Pro:
V předvolbách FileMakeru zapněte pokročilé nástroje, viz obrázek v příloze.
Rozšířené nástroje se aktivují až po restartování aplikace FileMaker.
Pozdravy z Kirchhattenu
Markus Schall
gofilemaker.com - MSITS
Fórum pro software gFM-Business ERP založený na systému Claris FileMaker s CRM, systémem správy zboží a fakturací pro počítače Apple Mac, PC a iOS. Slouží k výměně informací mezi uživateli, vývojáři a společností gofilemaker.de. Nástěnky fóra jsou uspořádány do zastřešujících témat a modulů, jako je správa zákazníků, správa zboží nebo fakturace. Každý zájemce se může aktivně zapojit do fóra.


